KOMA Commercial, s.r.o. / Aktuality / Volné pracovní pozice 03/2017

Volné pracovní pozice 03/2017

21.03.2017
Hledáme pracovníky na tyto pracovní pozice:
  • Technik

Technik (Ostrava – Vítkovice)Profil společnosti:

Společnost KOMA Commercial, s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti Brammer plc., UK. Zabývá se zejména komplexními dodávkami průmyslových výrobků a služeb - ložiska, oleje, maziva, těsnění, řemeny, řetězy, ocelové výrobky, vázací a balící materiál, nářadí, osobní ochranné pomůcky, hydraulické a pneumatické komponenty, diagnostické služby, poradenství, školení atp.

Náplň práce:

- podpora obchodnímu týmu

- provádění školení a prezentací

- řešení technických problémů u zákazníků

- provádění montáže a demontáže ložisek a příslušenství

- řešení reklamací

- posuzování havárií ložisek

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického zaměření

- zkušenosti z oboru strojírenského výhodou

- znalosti z oblasti lineárního vedení a kuličkových šroubů výhodou

- dobrá znalost práce s PC

- znalost AJ nebo NJ na úrovni min. středně pokročilý

- řidičský průkaz skupiny B

- technické myšlení

- schopnost pracovat v týmu, flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost

- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- smlouvu na dobu určitou: 1 rok; následně dle spokojenosti možná smlouva na dobu neurčitou

- práci v přátelském kolektivu mezinárodní firmy

- 5 týdnů dovolené

- služební mobilní telefon

- stravenky

Místo práce: Ostrava – Vítkovice

Termín nástupu: ihned

  • V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj životopis s kontaktními údaji a krátkým motivačním dopisem na emailovou adresu: petra.jurgova@komacommercial.cz

  • Navigace

    Aktuality

    22.01.2018

    Volné pracovní pozice 04/2018

    • obchodně – technický zástupce
    13.09.2017

    POVEZ II

    Dne 11.9.2017 začíná naše společnost vzdělávat v rámci programu POVEZ II druhá výzva dalších pět zaměstnanců společnosti.EU_UP_2017

    Certifikáty a ocenění

    Společnost KOMA Commercial, s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

    Certifikát ČSN EN ISO 14001:2016

    Certifikát ČSN EN ISO 9001:2016

    Certifikát ČSN OHSAS 18001:2008

    © 2014 KOMA Commercial, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.